• Nowinki technologiczne - bądź na bieżąco!

Biedronka znowu zrobiła to, co potrafi najlepiej - wprowadziła potężne promocje. Jednak obowiązuje limit dzienny.

  • Strona główna
  • Promocje
  • Biedronka znowu zrobiła to, co potrafi najlepiej - wprowadziła potężne promocje. Jednak obowiązuje limit dzienny.

Biedronka znowu zrobiła to, co potrafi najlepiej - wprowadziła potężne promocje. Jednak obowiązuje limit dzienny.

Od 26 czerwca sklepy Biedronka mają nowe promocje z gazetki. Zbadaliśmy, jakie duże promocje czekają na klientów na początku tygodnia.

Biedronka obniża ceny w szalonym tempie

Oferty w gazetkach promocyjnych Biedronki znowu przyciągnęły tłumy klientów do sklepu. Sklepy Biedronka są znane z tego, że oferują produkty w atrakcyjnych cenach, co przyciąga klientów z różnych klas społecznych. Wiele osób uważa, że to właśnie dzięki Biedronce mogą zaoszczędzić pieniądze na codziennych zakupach. Jednakże, niektórzy krytykują Biedronkę za jakość oferowanych produktów i brak zrównoważonej oferty. Mimo to, sklepy Biedronka nadal cieszą się dużą popularnością w Polsce.

Ser żółty w plastrach Światowid 150 g (gouda, edamski) kosztuje 3,33 zł za trzy opakowania. Można kupić maksymalnie 6 sztuk na kartę Moja Biedronka w ciągu jednego dnia. Jeśli kupisz dwa opakowania oleju rzepakowego Beskidzkiego po 1 litrze, zapłacisz 6,99 zł za każde. Możesz kupić maksymalnie 4 opakowania dziennie. Biedronka obniża cenę polędwicy Sopockiej Krainy Wędlin 140g. Jeśli kupisz dwa opakowania, jedno kosztuje 3,99 zł. Możesz kupić maksymalnie 6 opakowań dziennie za pomocą karty Moja Biedronka. Promocja trwa od 26.06 do 01.07.

W tym samym czasie można kupić tańsze wieprzową kaszankę 500g. Jeśli kupisz dwa, jedno opakowanie kosztuje 3,79 zł. Do soboty 1 lipca trwa promocja na ciastka Jeżyki 140g. Kupując 2 opakowania, zapłacisz za nie 3,49 zł. W ciągu jednego dnia można kupić maksymalnie 12 sztuk na kartę Moja Biedronka. Do środy 28.06 kawa mielona Tchibo Family 500g jest tańsza i kosztuje 15,99 zł. Można kupić maksymalnie 4 opakowania dziennie.

Biedronka oferuje darmowe produkty, promocje i ograniczenia w ilościach

Od poniedziałku 26 czerwca do soboty 1 lipca w sklepie jest promocja "2+1 gratis" na wszystkie rodzaje lodów, w tym na lody na patyku, w rożku, w kubeczku, w tubce i na sandwiche o pojemności do 250 ml. Do środy 28 czerwca wciąż trwa promocja "2+1 gratis" na wszystkie kasze, ryże oraz produkty natural mix Plony Natury. Promocje na wiele kosmetyków do pielęgnacji są dostępne do soboty 1 lipca. Obniżki cen obejmują drugi zakupiony produkt.

Udostępnij:

Zobacz